Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
19 Jul, 2024

O FIRMIE

Zavoli Srl , firma z siedzibą w Cesenii, dostawca pojazdów mechanicznych, serwis i sprzedaż części zamiennych do samochodów dostawczych CNG i LPG. Założona w 1993 roku, szybko się rozwija, przez się w ciągu kilku lat z zyciem na rynku międzynarodowym. Badania i rozwój, innowacje i jakość do zasadniczych zasad polityki korporacyjnej. Obecnie, załoga pracuje w 3 zakładach, wytwarza około 200 000 sztuk urządzeń rocznie.

 

 

 

 

 Sieć dystrybucyjna.

Marka Zavoli jest reprezentowana w ponad 30 krajach na całym świecie, dzięki powszechnej obecności agentów i dystrybutorów. W Polsce Zavoli reprezentowane jest przez jedyne koncesjonariusza - firma CZAKRAM Jacek Okoński Sp.J. z Tarnowa . Sieci 13 firmowych hurtowni zapewniają sprawne zaopatrzenie na terenie Polski. Czakram, wraz z autoryzowanym serwisem, gwarantuje najwyższe standardy obsługi klienta oraz montażu i obsługi posprzedażnej systemów autogazu marki Zavoli.

 

 

 Badania i rozwój.

Doświadczenie zdobyte przez lata, które sprawia, że ​​urządzenie Zavoli jest bardzo cenione i uważane za wolne od pracy i bezproblemowe w użytkowaniu. Drukarka w najnowocześniejszych technologiach.

 

 

 

 Rozwijaj się pracowni.

Teraz, te cenione instalacje trafiają też do swojego warsztatu. Wybierz Zavoli jako zaufanego partnera dla swojej działalności. Dzięki tej współpracy otrzymaliśmy produkt, który da im satysfakcję z użytkowania, komfort obsługi i serwisu. Szczegółowe informacje na temat obsługi produktów Zavoli można uzyskać po przesłaniu zapytania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.